Başkanımızdan Kan Bağışına DavetBelediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, 16 Mayıs’ta düzenleyeceği kan bağışı kampanyasına vatandaşları davet etti.

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, 16 Mayıs Pazartesi günü 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda sabah 08:00’da başlayarak gece 21:00’a kadar devam edecek olan kan bağışı kampanyasında tüm bağışçılara spor ayakkabısı hediye edileceği müjdesini yineledi.

Vatan İçin Can Millet İçin Kan Veririz                      

Her bir ünite kanın üç kişiye umut olduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Vatan için can millet için kan veririz. Şahinbey Belediyesi olarak her yıl geleneksel hale getirdiğimiz kan bağışı kampanyamızı bu yıl 16 Mayıs’ta yine 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenliyoruz. Bağışladığımız 1 ünite kan ile 3 farklı insanın hayatını kurtarabilir kendi bağışıklık sistemimizi güçlendirebiliriz. Ayrıca kan bağışında bulunan tüm hemşerilerimize sağlıklı bir yaşam için spor ayakkabısı hediye ediyoruz. Tüm vatandaşlarımızı 16 Mayısta Demokrasi Meydanı’nda kan vermeye davet ediyorum” dedi.Mehmet TAHMAZOĞLU'nun Kişisel Sitesidir