Başkanımız Depremzede Öğrencileri Ecdatla BuluşturduBelediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu Nurdağı ve İslâhiye’de depremden etkilenen öğrencileri Yamaçtepe Bilim Kampında ağırladıktan sonra Çanakkale’de ecdatla buluşturdu.

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu tarafından geçtiğimiz günler içerisinde AK Parti İl Başkanlığı ile düzenlenen organizasyonla Şahinbey Belediyesi’nin Kitap Fuarına davet edilen Nurdağı ve İslahiye’deki depremzede öğrenciler bu kez de Çanakkale’de ecdadı ziyaret edip dua ettiler. Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu depremzede öğrencileri Yamaçtepe Bilim Kampı’nda ağırladıktan sonra Çanakkale ecdatla buluşturdu.

 Depremzede Öğrencilerimizin Yanındayız

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu depremzede öğrencileri ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek “Geçtiğimiz günler içerisinde 6.’sını düzenlediğimiz kitap fuarında Nurdağı ve İslahiye’den depremzede öğrencilerimizi ağırlamış, onlara kaynak kitap hediye etmiştik. O günkü buluşmamızda kendilerini Çanakkale’de ecdatla buluşturma sözü vermiştik ve öğrencilerimizi ecdatla buluşturduk. Depremzede öğrencilerimizi önce Yamaçtepe Bilim Kampında ağırladık ve onlarla sohbet ettik. Daha sonra ise onları Çanakkale’ye şehitler diyarına uğurladık. Öğrencilerimiz bu vatan topraklarının kolay kazanılmadığını yerinde görerek vatan için şehit olan ecdatlarımıza dua ettiler. Onlar içinde bizim içinde çok güzel ve dolu dolu gecen bir zamandı. Depremzede öğrencilerimizin her zaman yanında olduk olmaya da devam edeceğiz” dedi.Mehmet TAHMAZOĞLU'nun Kişisel Sitesidir