Başkanımız Esnafı Ziyaret EttiYaptığı çalışmalarla halkın takdirini toplayan Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Göreve geldiği ilk günden itibaren daha modern bir Şahinbey için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, esnaf ve vatandaşlar ile sık sık bir araya gelerek onların taleplerini dinliyor.

Esnafımızın Ve Vatandaşımızın Fikirlerini Önemsiyoruz

Yapılan projeler hakkında esnafa bilgiler veren Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu “Gaziantep’imiz tüm dinamikleri ile bölgede ve ülkemizde ticaretin kalbi konumundadır. İlçemizde ise ticarete can veren esnaflarımız oldukça fazla. Esnaf dostu belediye olarak her fırsatta esnaflarımızla bir aradayız. İlçemizin sosyal ve ekonomik hayatında önemli bir rol oynayan esnaflarımızı ara ara ziyaret ederek, sohbet ediyoruz. Kent hayatını daha konforlu hala getirmek için çalışmalarımız sürüyor. Belediye olarak ihtiyaç duyulan hizmetleri zamanında ve yerinde olması için esnafımızla birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Esnafımızın kazançlarının bereketli olmasını diliyorum. Güler yüzlü ve samimi sohbetlerinden dolayı esnafımıza teşekkür ediyorum” dedi.Mehmet TAHMAZOĞLU'nun Kişisel Sitesidir