Belediyemizden Engelli 3.886 Vatandaşa Akülü Ve Manuel Tekerlekli SandalyeBelediyemiz yılın 365 günü engellilerin yanında olduğunu göstererek, engelli vatandaşlara bugüne kadar 3.886 adet akülü ve manuel tekerlekli sandalye hediye etti.

Bir Gün Değil 365 gün engelli vatandaşların yanında olan Belediyemiz engelliler haftası dolayısıyla 103 adet akülü ve manuel tekerlekli sandalye dağıtımı gerçekleştirirken bugüne kadar toplam 3.386 adet akülü ve manuel tekerlekli sandalye dağıtımı gerçekleştirmiş oldu.

Hepimiz Engelli Adayıyız

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, engellilere verilen desteklerin artarak devam ettiğini belirterek “Engelli olmayacağımızın hiçbir garantisi yok. Hepimiz engelli adayıyız ve engelli olabiliriz. Engelli kardeşlerimizin yanındayız. Gazoz kapağı, şişe kapağı gibi şeyler toplayın da size araç verelim demiyoruz. Bugün itibariyle toplam 3.886 adet akülü ve manuel sandalyeyi engelli kardeşlerimize hiçbir talepte bulunmadan hediye ettik. Bunlar onların hakkı dedik. Güle güle kullansınlar” dedi.

Başkan Tahmazoğlu Her Zaman Yanımızda

Başkanımız Tahmazoğlu’nun her zaman yanlarında olduğunu belirten GÖRBİR Derneği Başkanı Mehmet Aysel, “Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, engelliler günlerinde değil her zaman bizimledir. Her ne zaman gelirseniz gelin hangi cihaza ihtiyacınız olursa size yardımcı olur. Engellinin her zaman yanında olan Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Belediyemizin engellilere vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür eden engelli vatandaş Mehmet Karaoğlan, “Başkanımız 2010 yılında bana bu sandalyeyi hediye etti. Bu araba sayesinde sürünmem bitti. Buradaki herkesin buna benzer hikâyeleri var. Ben başkanımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.Mehmet TAHMAZOĞLU'nun Kişisel Sitesidir