Başkanımızdan Kurban Bayramı´nda Vatandaşın Yüzünü Güldürecek HamleBelediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu Kurban Bayramı yaklaşırken vatandaşa verdiği sözü tutarak Kurbanlık fiyatlarını düşürdü.

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu geçtiğimiz günler içerisinde üretici birlikleri tarafından açıklanan Kurban fiyatlarına tepki göstermiş vatandaşın kurban kesebilmesi için kurbanlık fiyatların vatandaşın alım gücüne göre ayarlanmasını istemişti. Başkanımız Tahmazoğlu Kurban Bayramı yaklaşırken, verdiği sözü tuttu. 

Kurban Fiyatları Düştü

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu yaptığı açıklamada “Birliklerin yetkisi olmamasına rağmen erkek toklu kilo fiyatının 240 TL olarak açıklamasının yanlış ve aynı zamanda pahalı olduğunu, gerekiyorsa bu konuda çalışma yapacağımı ifade etmiştim. Çalışmalarımızı tamamladık ve kurbanlıkların (erkek toklu) en üst fiyatlarını mor toklu: 200 TL, Van beyazı 210 TL olarak belirledik. Kurban Fiyatları Bayrama kadar sabit kalacaktır” dedi.

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu Dumlupınar Mahallesi Yeşilvadi Bulvarı, Şahinbey Parkı yanı ve Akkent Mahallesi  12 Nolu Cadde de olan kurulacak olan satış alanlarında mor toklunun 200 TL, Van Beyaz’ının ise 210 TL den satılacağı müjdesini verdi.

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun sosyal medya üzerinden açıkladığı kurban fiyatları karşısında vatandaşlar Başkan Tahmazoğlu’na teşekkür ettiler.Mehmet TAHMAZOĞLU'nun Kişisel Sitesidir